Yaşam

Emil Rose ft. Dilara Güntekin “Başka Kimseyi Sevmiyorum”

Shikidim, Vazgeçemiyorum, Devam Ediyorum, Senden Öteki ve daha birçok hit parçasıyla sanatıyla müzikseverleri büyüleyen Emil Rose, yeni teklisi “Başkasını Sevmiyorum” ile çok beğenildi. Müziğin akustik versiyonunun tüm dijital gelirleri Türkiye’deki depremzedeler için kullanılacak.

Yaptığı single’larla Avrupa’da adından söz ettiren Emil Rose, yeni müziği için Dilara Güntekin ile çalıştı. Yetenekli sanatçı Güntekin’in şık dokunuşlarıyla müzik farklı bir havaya bürünmüş gibi.

Hüzünlü ve ritmik üslubuyla dikkat çeken başarılı sanatçının sırrı, kendine özgü duygularını yürekten açığa vuruşunda yatıyor. Tüm kesimlerinde, en derin duygularını, kalbe hitap eden minimal ama etkili bir üslupla paylaştığını görüyoruz. Bu nedenle Emil Rose bağırmaz adeta fısıldar diyebiliriz.

“Başkalarını Sevmiyorum” adlı müziğinde de aynı tadı alıyoruz. Oburluğunu beğenmiyorum / Beni sonuna kadar sürükle yoksa yoruldum artık / Kalbimi takdim ettim gibi sözlerle dinleyiciyi yaralarından yakalayan ve anladığını gösteren başarılı sanatçı, kalbini kırmaz. tekrar hat. Ayrıca müziğin nakarat kısmı da Tiktok’ta çok kısa sürede trend olmayı başarıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

guce-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu